Verekedni akart, alig tudták visszafogni a Chelsea agresszív focistáját - videó

fbl Horizontal
Chelsea's German defender Antonio Rudiger (2nd R) clashes with Leeds United's Spanish defender Junior Firpo (R) after the English Premier League football match between Chelsea and Leeds United at Stamford Bridge in London on December 11, 2021. - Chelsea won the game 3-2. (Photo by Glyn KIRK / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /
A Premier League 16. fordulójában a Chelsea egy hosszabbításban lőtt 11-essel győzte le a Leeds Unitedet. A mérkőzés végén Antonio Rüdiger kis híján összeverekedett az ellenfél játékosaival.

Az Aranylabda-szavazáson harmadik helyezett Jorginho 94. percben lőtt büntetőjével 3-2-re legyőzte ellenfelét Thomas Tuchel együttese, a mérkőzés után mindkét csapat játékosai indulatosan viselkedtek.

Különösen a londoniak védője, Antonio Rüdiger volt ideges, aki elkezdte lökdösni a Leeds egyik futballistáját, majd egy másik játékossal is összetűzésbe keveredett.

Úgy tűnt, könnyen verekedés törhet ki, ám a Chelsea játékosai, Romelu Lukakuval az élen lefogták és arrébb terelték a feldühödt hátvédet.

Az ötgólos meccsen három tizenegyest adott a bíró, ebből kettőt a Chelsea kapott.