Mogyoród, 2022. július 31.nElrajtol a Forma-1-es Magyar Nagydíj mezőnye a mogyoródi Hungaroringen 2022. július 31-én.\nMTI/Kovács TamásForrás: MTI/Kovács Tamás
Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája áll a boxbanForrás: AFP/Attila Kisbenedek
4/39
Charles Leclerc, a Ferrari monacói pilótája áll a boxbanForrás: AFP/Attila Kisbenedek
Forrás: MTI/Balogh Zoltán
5/39
Charles Leclerc, a Ferrari monacói versenyzője a Forma-1-es Magyar NagydíjonForrás: MTI/Balogh Zoltán
6/39
Charles Leclerc az élre állt a 31. körbenForrás: AFP/Attila Kisbenedek
Forrás: AFP/Ferenc Isza
7/39
A Haas német pilótája, Mick Schumacher (balra) és az Alfa Romeo finn pilótája, Valtteri Bottas versenyez a Forma-1-es Magyar NagydíjonForrás: AFP/Ferenc Isza
8/39
Már a rajt után kialakult egy kis kavalkádForrás: AFP/Ferenc Isza
9/39
A Ferrari spanyol pilótája, Carlos Sainz (balra) és a Mercedes brit pilótája, George Russell a Forma-1-es Magyar Nagydíj rajtjánálForrás: AFP/Ferenc Isza
10/39
11/39
Pályamunkások dolgoznak a Forma-1-es Magyar Nagydíjon a mogyoródi HungaroringenForrás: MTI/Balogh Zoltán
12/39
Elrajtol a Forma-1-es Magyar Nagydíj mezőnye a mogyoródi HungaroringenForrás: MTI/Balogh Zoltán
13/39
Lewis Hamilton és George Russell integet a szurkolóknak egy Mercedes oldtimer autóból a Magyar Nagydíj előtti versenyzői felvonulásonForrás: AFP/Ferenc Isza
17/39
Mogyoród, 2022. július 31.nElrajtol a Forma-1-es Magyar Nagydíj mezőnye a mogyoródi Hungaroringen 2022. július 31-én.\nMTI/Czeglédi ZsoltForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
18/39
Spectators are pictured ahead of the start of the Formula One Hungarian Grand Prix at the Hungaroring in Mogyorod near Budapest, Hungary, on July 31, 2022. (Photo by Ferenc ISZA / AFP)Forrás: AFP/Ferenc Isza
19/39
A Mercedes brit pilótája, George Russell (balra) és a Ferrari monacói pilótája, Charles Leclerc csatája a Forma-1-es Magyar NagydíjonForrás: AFP/Ferenc Isza
20/39
21/39
Az Alpine csapat egyik szerelője várakozik a boxbanForrás: AFP/Attila Kisbenedek
22/39
A Ferrari spanyol pilótája, Carlos Sainz a Forma-1-es Magyar NagydíjonForrás: AFP/Attila Kisbenedek
23/39
Fernando Alonso, az Alpine spanyol versenyzője a Forma-1-es Magyar NagydíjonForrás: MTI/Balogh Zoltán
Forrás: NurPhoto via AFP/Jakub Porzycki/NurPhoto/Jakub Porzycki
24/39
A vb-címvédő Max VerstappenForrás: NurPhoto via AFP/Jakub Porzycki/NurPhoto/Jakub Porzycki
28/39
A vb-címvédő Max Verstappen a 10. helyről indulva nyerte meg a Magyar NagydíjatForrás: AFP/Jure Makovec
29/39
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője, miután győzőtt a Forma-1-es Magyar Nagydíjon a mogyoródi HungaroringenForrás: MTI/Kovács Tamás
Forrás: Dan Mullan/Getty Images
30/39
A vb-címvédő Max Verstappen a 10. helyről rajtolva nyert a HungaroringenForrás: Dan Mullan/Getty Images
31/39
A Red Bull csapat mérnökei a kerítésen lógva köszöntötték Max VerstappentForrás: Dan Mullan/Getty Images
32/39
A győztes Max Verstappen ünnepel a Red Bull csapatfőnökével és a csapat tanácsadójával, Dr. Helmut MarkóvalForrás: Dan Mullan/Getty Images
33/39
A győztes Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője (b) átveszi a kupát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztertől a Forma-1-es Magyar Nagydíj eredményhirdetésénForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
34/39
A győztes Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője a Forma-1-es Magyar Nagydíj eredményhirdetésénForrás: AFP/Jure Makovec
35/39
George Russell (balra) a Mercedes brit pilótája pacsizik Lewis Hamiltonnal a dobogón a Forma-1-es Magyar Nagydíj utánForrás: AFP/Attila Kisbenedek
36/39
A győztes Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője a Forma-1-es Magyar Nagydíj eredményhirdetésénForrás: MTI/Czeglédi Zsolt
37/39
38/39
39/39
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője ünnepel csapatával, miután győzőtt a Forma-1-es Magyar Nagydíjon a mogyoródi HungaroringenForrás: MTI/Balogh Zoltán