Kiss Norbert második lett az Indiában megrendezett TATA Motors T1 Prima Truck Racingen, ami egyfajta márkakupával ért fel.

A különleges versenyen

minden meghívott résztvevő ugyanolyan 7 tonnás utcai TATA Prima T1-es kamiont vezetett,

így mondhatoni, hogy az erőviszonyok kiegyenlítettek voltak.

Kiss Norbi második lett az indiai verseny főfutamán Forrás: Kiss Norbi Driver Facebook oldal

A kétszeres kamion Európa-bajnok magyar versenyző a Tata Technologies Motor Sports járművével állt rajthoz, a rendezvényen először résztvéveő európai versenyzők számára kiírt "Pro Class" kategóriában.

Kiss Norbert a leggyorsabb volt az időmérőn, de mivel többször elhagyta a pályát, hátrasorolták az ötödik helyre.

Az előfutamon a sóderágyban kötött ki, emiatt a főfutamon az utolsó előtti helyről indulhatott.

A 15 körös versenyen kiváló tempóban haladt, végül másodikként intették le a szombathelyi pilótát.

A kamion Európa-bajnokság májusban indul, Kiss Norbert a német tankpool24 csapat Mercedesével küzd majd a harmadik Eb-címéért.